Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Πρόγραμμα Erasmus+ και eTwinning: «Umweltfreunfliches Europa-Die Zukunft beginnt jezt”! / «Φιλική προς το περιβάλλον Ευρώπη-Το Μέλλον ξεκινά τώρα»!

Τον Αύγουστο του 2023 ολοκληρώνεται το τριετές έργο Erasmus+ και eTwinning με τίτλο «Umweltfreunfliches Europa-Die Zukunft beginnt jezt”! / «Φιλική προς το περιβάλλον Ευρώπη-Το Μέλλον ξεκινά τώρα»! στο οποίο μετείχε το σχολείο μας ως εταίρος. Συντονιστικό σχολείο στη σύμπραξη ήταν το σχολείο της Γερμανίας Gymnasium Lüchow. Τα υπόλοιπα σχολεία που μετείχαν στη σύμπραξη ήταν  το σχολείο  Szkola Podstawowa im Wincentego Pallottiego από την Πολωνία, το σχολείο Agrupamento de Escolas Emídio Navarro από την Πορτογαλία,  το Skorpeskolen Privatskole από τη Δανία και το Özel Antalya Bahçeşehir Anadolu Lisesi από την Τουρκία.

Συνέχεια κλικ ΕΔΩ!

0 Σχόλια